ورود  \/ 
x
x
x

twitterinstagramfacebookinstagramwatsapptelegramchannel

تازه‌ترین کتب

خودت باش دختر ،‌ کتابی که می خواهد شما را تکان دهد تا دندان هایتان بلرزد ! (2)

ریچل هالیس ، نویسنده ای که با  نوشته هایش  در کتاب  “خودت باش دختر”   به سادگی تلاش کرده که مخاطبان را با دنیای واقعی زنانه خودشان آشنا کند و همین صداقت این کتاب را به پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز و آمازون تبدیل کرده است . این کتاب با زبان صادقانه اش فقط گفته است که  باورهای دروغین  کلیشه ای را  درباره دنیای خودمان رها کنیم و همان کسی شویم که واقعا هستیم. او با پرده برداری از این دروغ ها ما را با یک حقیقت مهم آشنا می کند  اما اشتباه نکنید ، این روند با کلی داستان های واقعی جذاب همراه است .

او زنی بسیار توانمند و خودساخته است،  رویارویی اش با پدری تحصیل کرده و مذهبی که نتوانسته وظیفه اش را بدرستی انجام دهد ، خودکشی بهت آور برادر و ازهم پاشیدگی خانواده اش و اتفاقات مهم دیگری توانسته نیرویی قوی تر از زندگی کردن و ساختن دوباره  آن را در او بیدار کند و با اینکه بارها زمین خورد اما بلند شد و راه جدیدی را برای ساختن پیدا کرد . او از تجربیات گرانبهایش  بعنوان دختر ، مادر ،‌ کارآفرین و یک نویسنده با زبانی بسیار ساده و گیرا پرده بر میدارد .

یکی از مهمترین رازهایش این بود که هرگز خودش را گول نمی زد و واقعیت ها را بدون هیچ تحریفی برای خودش می پذیرفت و جالبتر اینکه در این کتاب این دروغ های پذیرفتنی که بسادگی در اختیار ما قرار می دهد تا براحتی آنها را بشناسیم و  با آنها رو به رو شویم .

شاید با خودتان بگویید “ این هم مثل بقیه  ، یک کتاب کلیشه ای  و انگیزشی که شاید قبلتر خریده ام و فقط در لحظه کاربرد دارد “ اما به شما می گویم که کاملا اشتباه است چون علاوه بر اینکه بسیار ساده از دروغ های باور پذیر پرده برمیدارد راه حل رویارویی با آن را ارائه می دهد پس شما هم مشکل هم راه حل را یکجا دارید اما بصورت کاملاَ واقعی و کاربردی

21 n

 

به جرات می توانم بگویم که وقتی این کتاب را می خوانید انگار با موضوعات روزمره تان رو به روهستین و می بینید براحتی با آن درگیر شده اید .

کتاب خودت باش دختر ، گفتگوهای درونی روزمره تان را که اغلب با دروغ های جامعه ، خانواده و شبکه های اجتماعی به خورد مان رفته و جا خوش کرده را خیلی ساده علنی می کند ،  در حقیقت ، ما اصلا برای خودمان چیزی نساخته ایم بلکه در اثر تکرار، این حرفها درونمان نفوذ کرده و تبدیل به اصول مهم زندگی مان شده است .

در دنیایی که هر واقعیتی با یک برداشت قابل درک است ، کتابی که تلاش می کند این برداشت ها را صحیح و قابل هضم نماید بسیار گرانبهاست و مسیر رشد زندگی مان را بدرستی تغییر می دهد . حقیقت وجودی ما هر قدر راحتتر عیان شود به همان نسبت رویایی مان را با مسائل راحتتر می کند .

در نهایت هدف  ریچل هالیس فقط کنترل زندگی مان و راه حل درست برخورد با مسائل پیش روست به اعتقاد او ،‌ ما فقط یکبار فرصت زندگی کردن را داریم و اگر آن را دست  کم بگیریم هدیه ای بزرگ را از دست داده ایم .

برای داشتن و خواندن کتاب  فوق العاده  " خودت باش دختر " می توانید از اینجا اقدام به خرید کنید و کتاب متاب ، مشتاقانه منتظر نظرتان شما عزیزان می باشد .  

فهرست مطالب