ورود  \/ 
x
x
x

فیلتر کتاب‌ها

ریست همه
final7432

روانشناسی امور استخدامی

19,000 تومان
موجود است
موضوع
درس و تست
موضوع آموزش
روان شناسی
نویسنده
محسن اصلی‌پور
مقطع تحصیلی
کارشناسی ارشد
سال انتشار
1397
تعداد صفحات
202
نوع جلد
شومیز
قطع
رحلی
وزن
530گرم

مجموعه پیش روی شما مربوط به رشته روان شناسی صنعتی ـ سازمانی، درس روان شناسی امور استخدامی می باشد. در این بخش به فرایندها و استانداردهای برنامه ریزی، جذب، آموزش و نگهداشت سرمایه انسانی پرداخته می شود. دانش روان شناسی صنعتی و سازمانی در این زمینه بیشترین کاربرد و تأثیرگذاری را در مقایسه با سایر حوزه ها دارد. از جمله موضوعاتی که در این بخش مورد مطالعه قرار می گیرد شامل طراحي و تحليل شغل، كارمنديابي، گزينش و به كارگماري، آموزش، ارزيابي عملكرد، نظام پرداخت و پاداش، كيفيت زندگي كاري، بهره‌وري، مسير شغلي، ايمني و بهداشت كاري و انضباط كاركنان می ‌باشد.
در هر فصل ابتدا مطالب و نکات مهم هر مبحث توضیح داده شده و برای تشریح بهتر موضوع از مثال‌های متعدد استفاده شده است. در انتهای هر فصل سؤالات آزمون‌های سراسری ۹۵-۸۵ با پاسخ تشریحی آنها آورده شده است و پس از آن آزمونی جهت سنجش داوطلبان عزیز ارائه شده است که پاسخ این تست‌ها به‌صورت کلیدی در انتهای کتاب آورده شده است.
علاوه بر این، سؤالات آزمون سراسري ۹۶ با پاسخ كاملاً تشريحي آن‌ها و ۳ مرحله آزمون خودسنجي در سطوح A (ساده)، B (متوسط) و C (سخت) در انتهاي كتاب، ارائه شده است.

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

فهرست مطالب