instagramwatsapptelegramchannel

Image
Image

به کتاب متاب خوش آمدید!

یک ضرب المثل عربی می گوید: کتاب یک باغ که تو جیب جا میشه و این جمله زیباترین و بهترین حس را در همه آدمها ایجاد می کند، البته وقتیکه، یکی از علاقه مندان پرو پا قرص کتاب و کتاب خواندن باشید، براحتی با این موضوع رو به رو هستید و به نظر همه کتاب خوان های قهار، این حس هرگز با هیچ چیزی قابل مقایسه نخواهد بود. کتاب متاب هم، برای همراهی و شریک شدن با شما در بهترین اوقات زندگی تان خلق شد. در سایت ما می توانید براحتی هر نوع کتابی را با موضوع های مختلف فقط با یک کلیک و در سریعترین زمان ممکن در دسترس داشته باشید و ما در تمام لحظات گشت وگذارتان در دنیای لذت بخش کتاب همراه شما خواهیم بود.امید است در کنار فرهنگ غنی و پربار ایران عزیزمان بتوانیم خدمت کوچکی به شما مردم عزیز کرده باشیم و شما را با توجه به مشغله های فراوان امروزه در پیدا کردن کتاب مورد نظرتان یاری برسانیم. به قول ویکتور هوگو: خوشبخت کسی است که به یکی از این دو چیز دسترسی دارد: یا کتاب های خوب، یا دوستانی که اهل مطالعه کتاب باشند و ما در کنار شما خوشبخت ترینیم.

اطمینان شما به کتاب متاب یکی از مهمترین اهداف ما می باشد و امیدواریم بتوانیم در این امر موفق شویم.

به کتاب متاب خوش آمدید!

Image

تحویل مناسب کتاب

یکی دیگر از موارد حائز اهمیت برای ما، نحوه ارسال کتاب می باشد که واحد ارسال کتاب متاب، ارسال بدون آسیب کتاب را تضمین می کند.

Image

تضمین بهترین قیمت

خریدتان در کتاب متاب همواره با تخفیف همراه خواهد بود و تضمین بهترین قیمت یکی از مهمترین اهداف ما می باشد.

Image

سریعترین زمان ارسال

واحد ارسال کتاب متاب در سریعترین زمان ممکن در داخل و خارج از تهران، این وظیفه مهم را بدون هیچ کم و کاستی به انجام می رساند.

Image

یار مهربان قدیمی*

تجربه چندین ساله فروش کتاب متاب بصورت حضوری باعث شد که تمام نیازهای جامعه عزیزمان با این یار مهربان قدیمی برایمان آشکار شود و ما بتوانیم این تجربیات را بصورت غیر حضوری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

Image

اینکه چرا کتاب متاب؟

چون براحتی می توانید انواع کتاب را در موضوعات مختلف جستجو و به ساده ترین روش خریداری کنید. سیستم جستجوی قوی این سایت به شما کمک می کند تا به آسانی به  کتاب مورد نظرتان دسترسی داشته باشید و به بهترین شیوه پرداخت، آن را خریداری کنید. در ادامه، هر محصول انتخابی، نیز قابلیت مقایسه با دیگر موضوعات را دارد که این دست شما را برای رسیدن به نتیجه مورد نظر باز میگذارد.

Image

ویژگی!

مهمترین ویژگی سایت کتاب متاب، پرداختن عمیق به موضوع های کتاب ها می باشد که تمام آنها  بهمراه جزئیات در فیلترها و دسته بندی های متنوع اعم از آموزشی در پایه های تحصیلی مختلف، عمومی، زبان انگلیسی، پزشکی و غیره گنجانده شده است و هر موضوع بصورت تخصصی به اجزای جزیی تری در همان دسته تقسیم و کتاب مورد نظر نیز طبعاَ در آن قرار دارد.

تیم فروش و پشتیبانی

تمام تلاش ما بر این است که تجربه خرید راحت، لذت بخش و پر ثمری را برای شما فراهم کنیم و با این هدف، تیم پشتیبانی کتاب متاب  آماده پاسخگویی تمام سوالات و مشکلات  شما عزیزان در تمام طول هفته می باشد.

Image

پشتیبانی تلفنی

Image

تیم فروش

Image

واحد بسته بندی

Image

تیم ارسال

logo درباره فروشگاه کتاب متاب - کتاب متاب

logo-samandehi

namad درباره فروشگاه کتاب متاب - کتاب متاب

فهرست مطالب