ورود  \/ 
x
x
x

twitterinstagramfacebookinstagramwatsapptelegramchannel

فیلتر کتاب‌ها

ریست همه
km891

دختری که از اول انار بود

22,000 تومان
موجود است
ناشر: نشر آداش
- رمان عاشقانه ایرانی
- داستانی جذاب از فراز و نشیب دلدادگی
- لحن دراماتیک و عاشقانه
- داستانی از عشقی حقیقی و ناب
موضوع
رمان
نویسنده
مرتضی عبدی
سال انتشار
1397
نوبت چاپ
1
تعداد صفحات
150
شماره شابک
978-622-99451-2-4
نوع جلد
شومیز
قطع
وزیری
وزن
200 گرم

روزگاری با شنیدن کلمه عشق وجودمان گر می گرفت و سرپا گوش که، چه داستانی پشتش نهفته است.اما رفته رفته با گذر زمان و تغییر روابط ما آدمها این واژه نیز تغییر کرد و دیگر با شنیدنش هیجان و کششی درونمان ایجاد نمی شود .اما داستان عطا و مهلا فرق دارد و بوی همان عشق های ناب حقیقی را می دهد. وقتی با داستان عشق آنها همراه می شویم ناگهان خودمان را وسط همه آن هیجانات و دلهره ها پیدا می کنیم و کنجکاوانه و با حسی عمیق، فقط در انتظار انتهای آن هستیم. اتفاقات و ماجراهای بین آنها شکل بسیار متفاوتی با آنچه که این روزها با آن روبه رو هستیم، دارد. جوری که حس می کنیم همان لیلی و مجنون قدیم اما در زمان حال دوباره آمده اند تا آن حال و هوا را برایمان زنده کنند . در قسمتی از داستان، عطا می گوید :
" می دونی مهلا، همیشه کسایی که میگن هیچ¬وقت عاشق نمی شیم از بقیه سخت تر عاشق میشن، انگار یه چیزی این وسط می خواد روی اونا را کم کنه، که می خواد بگه آدمها از عشق بدشون نمیاد، فقط باید وقتش برسه "
مرتضی عبدی نویسنده خوش ذوق و راوی عشق مهلا وعطا دررمان دختری که از اول انار بود، داستان عاشقانه ای را خلق کرده است که هیچ کلیشه ای در آن یافت نمی شود و شما را با ماجرای حقیقی آن دو تا انتها می کشاند.

 

فهرست مطالب